0

Wiadomo co jest z Alvesem? Jakaś poważna kontuzja?

0

Witam/. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ten z doniecka tak doskoczył do Bojana po bramce na 1-1?

0

Witam/. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ten z doniecka tak doskoczył do Bojana po bramce na 1-1?

0

Gratuluję Wiśle zwycięstwa, bo zasłużyła na nie! Powiem więcej - cieszę się z tego zwycięstwo bo podbuduje to morale polskich zespołów (+ bezcenne punkty w rankingu) a naszym piłkarzom przyda się taki zimny prysznic przed ligą. Po prostu nie można dzisiaj nikogo lekceważyć! Co to ocen zawodników: dla mnie od początku pre sezonu zawodzi Keita, dużo lepiej gra Toure i to on powinien grać w 1 składzie. Valdes - nielicząc tego "genialnego" wykopu pod bramką dobrze, obrona poprawnie, ale Pique powinien dostać po głowie za tą niewykorzystaną setkę! Pomoc słabo, Xavi poniżej swoich niezwykłych możliwości, Iniesta, Toure lepiej, Keita cieniutko, atak  Henry  słabo, Etoo też nie zachwycił, Gudjohnsen poniżej krytki, Bojan  to samo co Pique, też niewykorzystana setka. W sezonie nie można będzie marnować takich szans, widzieliście Real w 9 a ograł Valencie, tak właśnie musi grać Barca do końca 100% zaangażowania. Jeśli poprawią skuteczność powinno być dobrze w sezonie, ciekawe kogo wylosują w LM? Pozdrawiam wszystkich, VeB

0

Powie mi ktoś kiedy jest przewidywany powrót po kontuzji

Milito? Bo już coś długo pauzuje, a sezon się zbliża dużymi krokami, pzdr, VeB

0

Wie ktoś kiedy wraca Milito?

0

Witam. Ja mam pytanie trochę odbiegające od meczu ale ciekawi mnie ta kwestia. Wie ktoś może kiedy dokładnie wraca na boisko Milito?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?